Facebook YouTube

5 czerwca odwiedzi Polskę Kru Pedro Solana, nauczyciel medytacji i wewnętrznego uzdrawiania, jeden z najznakomitszych współczesnych mistrzów sztuk walk na świecie. Twórca systemów Muay Sangha i Kshatria Sangham.

Kru na codzień mieszka i uczy w Tajlandii, ale późną wiosną rozpoczyna serię seminariów na całym świecie. Odwiedzi Hiszpanię, USA, Meksyk, Kanadę i Wielką Brytanię. Po raz pierwszy będzie też gościł w Polsce.

Spotkanie organizuje wraz z Holistyczną Akademią Energii Życia - Tomek Pakowski, uczeń Kru Pedro, instruktor Muay Sangha, który systematycznie trenuje pod okiem Kru w Tajlandii. Tomek zaprosił swojego Nauczyciela, aby ten mógł dzielić się swoim doświadczeniem w Polsce.

Kru Pedro Solana Villalobos wstąpił na ścieżkę sztuk walki dość wcześnie, mając 6 lat. Zaczął trenować i walczyć, aby nauczyć się, jak sobie radzić ze strachem. Przez wiele lat duchowość pozostawała z boku, ale stopniowo wykrystalizowała się indywidualna ścieżka Kru: mistrzostwo w sztukach walki połączone z praktykami mistyczno-duchowymi.

Poprzez wieloletnią, nieprzerwaną praktykę sztuk walki i duchowości, spotkania z wieloma nauczycielami z całego świata, Kru Pedro Solana jest w miejscu, w którym się teraz znajduje. Pojawił się koncept walki bez walki, według którego człowiek uczy się nie tyle panować nad swoim ciałem, co raczej podążać za nim w harmonii z prawami natury i wszechświata.

Kru na co dzień uczy w Tajlandii, gdzie ma swoją szkołę i dokąd przyjeżdżają uczniowie z całego świata by doskonalić umiejętności walki, medytacji oraz zarządzanie umysłem i emocjami. Autorskie systemy Muay Sangha i Kshatria Sangham są drogą do podniesienia świadomości, poprzez sztuki walki oraz wschodnie sztuki uzdrawiania. Założeniem i głównym celem jest stworzenie dla adeptów/uczniów takich warunków, aby mogli rozwijać odpowiednią mechanikę, postawę i zdrowie ciała oraz oczyścić umysł.

Od strony biograficznej życie Kru Pedro to ogrom doświadczenia: z jednej strony sztuki walki, przed wszystkim style z Tajlandii, ale i inne z południowo-wschodniej części Azji, walki w ringu, systemy obronne, walki mieczami i innymi rodzajami białej broni oraz wewnętrzne style sztuk walki; z drugiej zaś praktyki duchowe i mistyczne oraz techniki samouzdrawiania.

Spotkanie z nauczycielem, który przebył tak długą drogę jak Kru, jest nieocenionym i zmieniającym życie doświadczeniem. W jego oczach, w tym co i jak mówi, jest pełnia duchowości, dobroć i prawdziwa, bo płynąca z wnętrza moc.

Kru Pedro Solana nie jest związany z żadną religią ani kultywowaniem tradycji żadnego kraju, jego praktyka i nauczanie ma na celu podniesienie samoświadomości swoich uczniów.

Głównym celem pracy Kru Pedro jest dzielenie się z innymi własnym doświadczeniem w rozwoju osobistym i duchowym, bo jak mówi: "Nie ma nic piękniejszego niż widok ludzi rozumiejących swoje serca".

 

Zapraszamy na Jedyne spotkanie w Warszawie, w niedzielę, 5 czerwca:

 

Na spotkaniu dowiesz się jak pracować nad uwolnieniem ukrytego w Tobie potencjału poprzez:

 • pracę nad świadomością ciała
 • naukę obserwowania natury, tak aby czerpać z niej moc, umiejętności i wiedzę
 • naukę wzmacniania swojej energii życiowej oraz naukę, jak z energii życia optymalnie korzystać
 • rozwijanie w sobie elementów czterech żywiołów (ziemi, wody, powietrza i ognia), naukę w jaki sposób te żywioły wpływają na naszą codzienność, do czego są nam niezbędne, jak każdy z nich manifestuje się w naszym ciele, w jaki sposób z nich korzystać, aby rozwijać w sobie piąty, najistotniejszy, centralny element systemu: Świadomość.
 • praktykę Kshatria Sangham. Poprzez wewnętrzne sztuki walki, ćwiczenia indywidualne oraz z partnerem będziemy rozwijać czucie i receptywność. Nauczymy się jak "płynąć" z tym co do nas przychodzi, jak wykorzystać to na naszą korzyść, nie tracąc jednocześnie własnej równowagi - mocno stojąc na nogach. Te ćwiczenia, z odpowiednim zrozumieniem, mają bezpośrednie przełożenie na umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami i wyzwaniami codziennego życia. Jest to koncepcja walki bez walki.
 •  medytację statyczną i w ruchu
 •  otwarcie serca
 •  ćwiczenia rozwijające uważność
 •  podniesienie świadomości poprzez praktykę duchową
 •  poznanie sposobów na bycie bardziej czułym na różnego rodzaju energie, zmienianie ich, wysyłanie i odbieranie
 •  rozmowy o duchowości, buddyzmie, taoizmie itd
 •  bycie tu i teraz
 •  ale przede wszystkim obserwację samych siebie, tak aby znaleźć odpowiedź na najtrudniejsze pytanie "kim jestem?".

 

Zapraszamy serdecznie !

Cena: 180 zł

Zapisy i info:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 730 433 332

 

Więcej informacji na temat Kru Pedro Solana Villalobos:

https://www.youtube.com/watch?v=D7Ecq2sCzkM

https://www.youtube.com/watch?v=ZFBD5esUqbo

 

http://muaysangha.com/teacher

http://muaythaisangha.com/index.php/kru

 

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.