Facebook YouTube
Zdrowie

W temacie "Zdrowie" rozwój świadomości pozwala zrozumieć, w jaki sposób działaliśmy na swoją niekorzyść i co możemy zmienić, by uruchomić mechanizmy autoregeneracji. Nasz los, nasze zdrowie, w naszych rękach. Regeneracja bio-fotonowa, czyli praca z wewnętrznym Światłem, usuwa traumy i fenomenalnie transformuje stan komórek organizmu.

Rozwój świadomości nie zastępuje, lecz wspiera leczenie konwencjonlane.

Poczytaj opisy następujących warsztatów i sprawdź jak możesz sobie pomóc:

Regeneracja Bio-fotonowa

Regeneracja Bio-fotonowa

Doświetlenie promienistą energią życia - hildegardiańską Viriditas - rewitalizuje fizycznie, uzdrawia emocjonalnie, stabilizuje mentalnie, wzmacnia i oczyszcza duchowo. Jest to wielopoziomowy detoks, który rozwija naszą świadomość.

Czytaj więcej

Mój archetyp Bogini

Mój archetyp Bogini

Każda kobieta ma swój własny, osobisty, przepięknie kobiecy archetyp Bogini w głębi siebie. Mógł on ulec przykurzeniu, mógł zostać zasypany przez traumy i trudne wydarzenia, ale jest i czeka na przebudzenie, jak bajkowa Śpiąca Królewna. Ten warsztat to pocałunek pięknego rycerza dla każdej niepewnej swojej kobiecości Królewny.

Czytaj więcej

Duchowość dla piękna i urody

Duchowość dla piękna i urody

Rozwój świadomości i medytacje wielowymiarowe dla harmonii ciała i duszy; pełne miłości spotkanie z wewnętrznym dzieckiem; miłość, opieka i czułość dla siebie; rozświetlenie od środka (plus opcjonalnie photocoaching). Każdego dnia więcej Światła, Miłości i Radości w twarzy, oczach, uśmiechu i samopoczuciu :-)

Czytaj więcej

Bogini 50+

Bogini 50+

Inwestycja w wewnętrzną Boginię: 1500 zł warsztat, + 900 zł wyżywienie

Czytaj więcej

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.