Facebook YouTube
Moc

Sięganie po mega-moc, spotkanie z wewnętrznym wojownikiem, przełamywanie lęków, odwaga, podniesione czoło, krok naprzód.

To wszystko na warsztatach:

Rejs na Wyspę Skarbów

Rejs na Wyspę Skarbów

Coaching duchowy plus photocoaching. Dużo wytężonej pracy warsztatowej i sporo zabawy. Są też i skarby! Warsztatowe metamorfozy blokad w moc i Światło, oraz Twój piękny portret dokumentujący te zmagania. Fotografuje artysta fotografik, Karolina Migurska.

Czytaj więcej

Mój archetyp Bogini

Mój archetyp Bogini

Każda kobieta ma swój własny, osobisty, przepięknie kobiecy archetyp Bogini w głębi siebie. Mógł on ulec przykurzeniu, mógł zostać zasypany przez traumy i trudne wydarzenia, ale jest i czeka na przebudzenie, jak bajkowa Śpiąca Królewna. Ten warsztat to pocałunek pięknego rycerza dla każdej niepewnej swojej kobiecości Królewny.

Czytaj więcej

Duchowość dla piękna i urody

Duchowość dla piękna i urody

Rozwój świadomości i medytacje wielowymiarowe dla harmonii ciała i duszy; pełne miłości spotkanie z wewnętrznym dzieckiem; miłość, opieka i czułość dla siebie; rozświetlenie od środka (plus opcjonalnie photocoaching). Każdego dnia więcej Światła, Miłości i Radości w twarzy, oczach, uśmiechu i samopoczuciu :-)

Czytaj więcej

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.