Facebook YouTube
Radość

Jedna z najwyższych wibracji. Leczy (śmiech to zdrowie), cieszy, sporowadza błysk w oku, nadzieję, rozwiązania, piękne chwile.

Oto spotkania ku radości:

Idziemy się bawić!

Idziemy się bawić!

Przyjdź na warsztat i pozwól sobie na odrobinę beztroskiej radości! Zadbaj o siebie, obudź swoją kreatywność i pozwól swojemu Wewnętrznemu Dziecku na zabawę! Pozwól, aby twoja twórcza moc swobodnie płynęła przez Ciebie.

Czytaj więcej

Rejs na Wyspę Skarbów

Rejs na Wyspę Skarbów

Coaching duchowy plus photocoaching. Dużo wytężonej pracy warsztatowej i sporo zabawy. Są też i skarby! Warsztatowe metamorfozy blokad w moc i Światło, oraz Twój piękny portret dokumentujący te zmagania. Fotografuje artysta fotografik, Karolina Migurska.

Czytaj więcej

Mój archetyp Bogini

Mój archetyp Bogini

Każda kobieta ma swój własny, osobisty, przepięknie kobiecy archetyp Bogini w głębi siebie. Mógł on ulec przykurzeniu, mógł zostać zasypany przez traumy i trudne wydarzenia, ale jest i czeka na przebudzenie, jak bajkowa Śpiąca Królewna. Ten warsztat to pocałunek pięknego rycerza dla każdej niepewnej swojej kobiecości Królewny.

Czytaj więcej

Duchowość dla piękna i urody

Duchowość dla piękna i urody

Rozwój świadomości i medytacje wielowymiarowe dla harmonii ciała i duszy; pełne miłości spotkanie z wewnętrznym dzieckiem; miłość, opieka i czułość dla siebie; rozświetlenie od środka (plus opcjonalnie photocoaching). Każdego dnia więcej Światła, Miłości i Radości w twarzy, oczach, uśmiechu i samopoczuciu :-)

Czytaj więcej

Przebudzenie bogini

Przebudzenie bogini

Warsztat kosztuje 1900 zł netto, pobyt z wyżywieniem wegetariańskim 1200 zł, a z detoxem warzywno-owocowym 1000 zł.

Czytaj więcej

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.