Facebook YouTube
Potencjał

Jak zbliżyć się do swojego optimum? Odblokować migoczący potencjał? Poczuć cały wachlarz możliwości, jak rozkwitają i owocują satysfakcją?

Rejs na Archipelag Potencjału na spotkaniach:

Regeneracja Bio-fotonowa

Regeneracja Bio-fotonowa

Doświetlenie promienistą energią życia - hildegardiańską Viriditas - rewitalizuje fizycznie, uzdrawia emocjonalnie, stabilizuje mentalnie, wzmacnia i oczyszcza duchowo. Jest to wielopoziomowy detoks, który rozwija naszą świadomość.

Czytaj więcej

Licencja na życie

Licencja na życie

Jaka jest misja mojej duszy? Jaki jest cel mojego życia?

Dr Barbara Labuda zaprasza na warsztat dedykowany poszukiwaniom swojej licencji na życie, kontraktu na planetę Ziemia, który każdy z nas zawarł jeszcze przed narodzinami. Fascynujące medytacje i ćwiczenia w kontekście naszej życiowej drogi, sukcesu i obfitości.

Czytaj więcej

Rejs na Wyspę Skarbów

Rejs na Wyspę Skarbów

Coaching duchowy plus photocoaching. Dużo wytężonej pracy warsztatowej i sporo zabawy. Są też i skarby! Warsztatowe metamorfozy blokad w moc i Światło, oraz Twój piękny portret dokumentujący te zmagania. Fotografuje artysta fotografik, Karolina Migurska.

Czytaj więcej

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.