Facebook YouTube
Świadomość

To nasz "konik". Rozwój świadomości. Sięganie sercem i myślą każdego dnia dalej, wyżej. Zrozumienie porządku potężnego Uniwersum, odpowiedzi na pytania: dlaczego? Po co? Dokąd zmierzam?

Krok w kierunku Nieba na warsztatach:

Krótki kurs odzyskiwania siebie

Krótki kurs odzyskiwania siebie

Na warsztacie poznajemy podstawowe reguły paradygmatu Światła – bo choć o tym nie pamiętamy, to właśnie w nim żyjemy, przechodzimy z myślenia kartezjańskiego na holistyczne, zapoznajemy się z koncepcją Hildegardy z Bingen, odkrywamy gdzie mieszka dusza, jak z nią gadać, jak uciszyć chaos w głowie. Wchodzimy na ścieżkę do odzyskania pełni siebie.

Czytaj więcej

Licencja na życie

Licencja na życie

Jaka jest misja mojej duszy? Jaki jest cel mojego życia?

Dr Barbara Labuda zaprasza na warsztat dedykowany poszukiwaniom swojej licencji na życie, kontraktu na planetę Ziemia, który każdy z nas zawarł jeszcze przed narodzinami. Fascynujące medytacje i ćwiczenia w kontekście naszej życiowej drogi, sukcesu i obfitości.

Czytaj więcej

Mój archetyp Bogini

Mój archetyp Bogini

Każda kobieta ma swój własny, osobisty, przepięknie kobiecy archetyp Bogini w głębi siebie. Mógł on ulec przykurzeniu, mógł zostać zasypany przez traumy i trudne wydarzenia, ale jest i czeka na przebudzenie, jak bajkowa Śpiąca Królewna. Ten warsztat to pocałunek pięknego rycerza dla każdej niepewnej swojej kobiecości Królewny.

Czytaj więcej

Duchowość dla piękna i urody

Duchowość dla piękna i urody

Rozwój świadomości i medytacje wielowymiarowe dla harmonii ciała i duszy; pełne miłości spotkanie z wewnętrznym dzieckiem; miłość, opieka i czułość dla siebie; rozświetlenie od środka (plus opcjonalnie photocoaching). Każdego dnia więcej Światła, Miłości i Radości w twarzy, oczach, uśmiechu i samopoczuciu :-)

Czytaj więcej

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.