Facebook YouTube
Szczęście
Poradnik szczęśliwego  życia

Poradnik szczęśliwego życia

Intuicyjny taniec, medytacje i mądrość hawajskiej huny. Hawajczycy, mistrzowie obserwowania natury, człowieka i Niewidzialnego, w siedmiu zasadach huny zawarli prawa wszechświata. To drogowskaz do życia w zdrowiu i harmonii. A korzyści z warsztatu to odprężenie, inspiracje i nowe spojrzenie na rozwój i pokonywanie osobistych i życiowych ograniczeń. Szczęścia nigdy nie za wiele! Zapraszamy!

Czytaj więcej

Krótki kurs odzyskiwania siebie

Krótki kurs odzyskiwania siebie

Na warsztacie poznajemy podstawowe reguły paradygmatu Światła – bo choć o tym nie pamiętamy, to właśnie w nim żyjemy, przechodzimy z myślenia kartezjańskiego na holistyczne, zapoznajemy się z koncepcją Hildegardy z Bingen, odkrywamy gdzie mieszka dusza, jak z nią gadać, jak uciszyć chaos w głowie. Wchodzimy na ścieżkę do odzyskania pełni siebie.

Czytaj więcej

Mój archetyp Bogini

Mój archetyp Bogini

Każda kobieta ma swój własny, osobisty, przepięknie kobiecy archetyp Bogini w głębi siebie. Mógł on ulec przykurzeniu, mógł zostać zasypany przez traumy i trudne wydarzenia, ale jest i czeka na przebudzenie, jak bajkowa Śpiąca Królewna. Ten warsztat to pocałunek pięknego rycerza dla każdej niepewnej swojej kobiecości Królewny.

Czytaj więcej

Duchowość dla piękna i urody

Duchowość dla piękna i urody

Rozwój świadomości i medytacje wielowymiarowe dla harmonii ciała i duszy; pełne miłości spotkanie z wewnętrznym dzieckiem; miłość, opieka i czułość dla siebie; rozświetlenie od środka (plus opcjonalnie photocoaching). Każdego dnia więcej Światła, Miłości i Radości w twarzy, oczach, uśmiechu i samopoczuciu :-)

Czytaj więcej

IQ Duszy

IQ Duszy

Cena: 1500 zł (warsztat) plus 1200 zł (pobyt z wyżywieniem)

Czytaj więcej

Akademia Wysokich Wibracji

Akademia Wysokich Wibracji

Cena: koszt warsztatu to 1400 zł netto plus koszt pobytu wraz z wyżywieniem

Czytaj więcej

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.