Facebook YouTube

Licencja na życie

Jaka jest misja mojej duszy? Jaki jest cel mojego życia?

Holistyczna.pl i dr Barbara Labuda zapraszają na warsztat:

Licencja na życie

Warsztat jest dedykowany poszukiwaniom odpowiedzi na jedno z najważniejszych pytań: Co sprawi, że poczuję szczęście i satysfakcję ze swojego życia?

Warsztaty poprowadzi niezwykła kobieta i wielki znawca duchowości, osoba bezwyznaniowa, dr Barbara Labuda. Przedstawi holistyczne podejście do zrozumienia siebie i swojego życia, zaproponuje ćwiczenia, procesy i medytacje zbliżające nas do naszej duchowej esencji.

W podejściu holistycznym dusza jest naszym centrum dowodzenia. Od jej równowagi i harmonii zależy nasz dobrostan i dobrobyt. Stan duszy determinuje codzienne samopoczucie, satysfakcję z życia, a przede wszystkim stan naszego zdrowia.

Na warszatcie poznamy praktyczne ćwiczenia komunikowania się ze swoją głębią, będziemy słuchać jej podszeptów, rad i odpowiedzi na pytania:
Co jest moim najważniejszym zadaniem życiowym i po czym poznać, że je wypełniam?
Co jest moim przeznaczeniem?
Co przyniesie mi szczęście i radość?
Jaki jest cel mojego życia?
W czym zrealizuję się najlepiej?
Czego mi brak?
Jaka jest moja optymalna droga?
Co mam zrobić, jak zmienić swoje życie, by zagościła w nim harmonia i satysfakcja?
Jak rozwinąć maksymalnie swój potencjał?

Zapraszamy po inspiracje na coaching duchowy!

 

Informacje o prowadzącej:

Dr Barbara Labuda, filolog romanista , doktor nauk humanistycznych, (Uniwersytet Wrocławski), polityk, społecznik. W czasach PRL-u działaczka opozycji demokratycznej, współpracowała m.in. z KOR i NSZZ „Solidarność”, za co była więziona przez 1,5 roku. Współzałożycielka Unii Wolności oraz Parlamentarnej Grupy Kobiet.

Posłanka na sejm w latach 1989-1997, swoją pracę parlamentarną poświęcała obronie wolności światopoglądowej, praw kobiet, mniejszości religijnych i narodowościowych, obronie grup dyskryminowanych, przeciwdziałaniu agresji i narkomanii. Inicjatorka licznych programów społecznych, wystaw, nagród i debat.

Pełniła funkcję ministra w Kancelarii Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, a w latach 2005 – 2010 ambasador  RP w Luksemburgu. Odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, oraz Legią Honorową, najwyższym odznaczeniem nadawanycm przez państwo francuskie wybitnym postaciom działającym na rzecz rozwoju społeczeństwa europejskiego.

Aktywistka na rzecz równouprawnienia kobiet, minister do spraw świeckości i wielokulturowości w Gabinecie Cieni Kongresu Kobiet, członkini Rady Programowej Kongresu Kobiet.

Od ponad dwudziestu lat na drodze  rozwoju duchowego w poszukiwaniu Wyższej Prawdy.
Ponadwyznaniowy coach i doradca duchowy. Wegetarianka.

 

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.