Facebook YouTube

Kompas kapitana Jacka... Poznaj mapę swojego życia!...

Czy miewasz takie chwile, że chciałabyś koniecznie pożyczyć choć na chwilkę kompas od kapitana Jacka Sparrowa? Wziąć w dłoń, zamknąć oczy i poprosić, żeby wskazał optymalny kierunek życia. Pomógł rozwiązać dylematy zawodowe i osobiste. Pokazał którędy powinnaś skierować się po spełnienie, jaką drogę wybrać, która jest właściwa.

Wszyscy czujemy się czasami zdezorientowani. Ulegamy presji otoczenia, albo sami nakładamy na siebie dyby rozmaitych niewygodności.

Aż przychodzi dzień, w którym mamy dość. Rzetelna informacja o naszej wewnętrznej PRAWDZIE wydaje się najważniejsza. Chcemy kontaktu z własną głębią, chcamy stanąć w życiu po swojej stronie, chcemy spokoju, harmonii, satysfakcji i stałego gruntu pod stopami. Nasze serce nie chce dłużej na nas czekać. Pora zrealizować swoje najgłębsze pragnienia, wyśpiewać życiem to, po co się urodziliśmy.

„Kompas kapitana Jacka” to warsztat dla wszystkich, którzy chcą być kreatorami swojego życia. Mają dość popełniania tych samych błędów, pragną zrozumieć siebie, swoje postępowanie i w celu szczęśliwszego życia aktywnie wyznaczyć nowe, lepsze drogi.

Archetypy to niezwykła metoda osobistej, świadomej zmiany.

 

Oddajmy głos Sherab, naszej Mistrzyni Archetypów:

 „Wszyscy marzymy, żeby wyjść na prostą, odnaleźć samą siebie i mieć głebokie poczucie sensu życia.  Chcemy podejmować świetne wybory, dobre decyzje, chcemy radości, satysfakcji z każdego dnia, chcemy mieć ochotę, żeby o poranku wstać i działać!

Czy to możliwe?  Oczywiście. Rozwój osobisty, transformacja na poziomie świadomości to klucze do sukcesu.”

 Poznaj swoje archetypy.

 Czym są archetypy? Poznaj 12 architektów swojego życia, czyli archetypy które tworzą twój unikalny święty kontrakt tu, na Ziemi.

 

Sherab o archetypach:

 „Archetypy to nasze organy duszy, nasi życiowi kompani, architekci naszego życia oraz energetyczni przewodnicy w drodze do naszego najwyższego potencjału.

Należą do duchowej chronologii człowieka i poprzedzają nasze fizyczne narodziny. I mimo to, że archetypy to stałe elementy naszego życia ( są tzw. wieczną obecnością), to bywają całkowicie nieuświadomione.

Archetyp posiada naturę instynktu, która warunkuje sposób przeżywania, reagowania, myślenia i działania.

Poznając swoje archetypy uczymy się języka symboli, postrzegania rzeczywistości poprzez pryzmat symboliki, a to pozwala na szczególny sposób widzenia ludzi i wydarzeń oraz rozumienia ich w kontekście uniwersalnych wzorców archetypowych.

Stosowanie języka symboli pozwala nam zajrzeć w głąb duszy i dostrzec własne nieograniczone możliwości uzdrawiania i doświadczania pełni siebie.

 

Co się wydarzy na warsztacie?

Poznamy w jaki sposób wniknąć do symbolicznego hologramu naszej nieświadomości.

Zaoferuję nawigację w rozpoznaniu i interpretacji Twoich 12 archetypów (C.G.Jung ) - najważniejszych wzorców, z którymi jesteś bardzo mocno związany.
Następnie wspólnie wykreujemy swoiste alchemiczne laboratorium gdzie stworzymy Twoje archetypowe koło genezy.

Rozwiniemy  wspólnie dialog z Twoimi archetypami oraz zinterpretujemy Twoje kontrakty w kole archetypowym.

Nauczę także korzystania z koła (naszego życiowego kompasu), jako źródła codziennych wskazówek. 

Zapraszam serdecznie!”

 

Korzyści z warsztatu:

  • poznasz lepiej siebie (a to jest zawsze cudowne J )
  • lepiej zrozumiesz swój wspaniały potencjał
  • będziesz miała wrażenie, że nareszcie weszłaś do sklepu i kupiłaś mapę do podróży przez swoje życie
  • zidentyfikujesz swoje archetypy, co jest jednoznaczne z zakupem kompasu, który wyklaruje ścieżki życiowe
  • zrozumiesz swoje zadania na Ziemi
  • rozpoczniesz proces głębokiej, duchowej transformacji
  • rozpoznasz swoje blokady i zaczniesz proces usuwania tych blokad. Stare uwarunkowania i niekorzystne nawyki przekształcisz świadomie w nowy porządek

Zapraszamy!

Trenerzy

Mistrzyni Archetypów. Absolwentka CMED - Caroline Myss Education Institute in Chicago.

Trener transformacji z archetypami, z unikalnym na skalę europejską doświadczeniem pracy z mistrzami ze Stanów Zjednoczonych, Bali i Kostaryki.

Praca z archetypami bazująca na pracach C. Junga, to jedna z dróg do zrozumienia siebie i sięgnięcia po optimum swojego potencjału. Metoda pozwala na uświadomienie sobie  powracająch blokad, pokonanie ich i zmianę myślenia i reagowania. Następuje głęboka, duchowa transformacja. Stara struktura odchodzi, zajmuje ją nowa organizacja osobowości, co Jung nazywa procesem indywiduacji.

Przejście procesu zrozumienia i identyfikacji swoich archetypów,  to odnalezienie kompasu w życiowej podróży po spełnienie i szczęście.

Sherab o zgłębianiu archetypów mówi: „To najbardziej fascynujący proces jaki przeżyłam w swoim życiu. Bogactwo, pełnię, niesamowitość, magię mojego życia odnalazłam dzięki pracy z moimi archetypami. Teraz cieszy mnie czas, kiedy dzielę się tym bogactwem z innymi.”

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.