Facebook YouTube

Mój archetyp Bogini

Sherab – Ania Rodakowska, to kolejna trenerka z Holistycznej Akademii Energii Życia, która zaproponowała swoją wiedzę i sztukę dla obudzenia holistycznego piękna „od środka”.

Każda kobieta ma w swojej duszy zapisany program osobistej Bogini. Silnej, świadomej swojego piękna, promieniującej tym kobiecym zasobem, rozświelonej harmonią ciała, duszy i umysłu.

Jest wiele archetypów bogiń, ale każda z nas ma swój własny, osobisty, przepięknie kobiecy archetyp w głębi siebie. Mógł on ulec przykurzeniu, mógł zostać zasypany przez traumy i trudne wydarzenia, ale jest i czeka na przebudzenie, jak bajkowa Śpiąca Królewna.

Najlepszym z możliwych całujących rycerzy jesteś dla siebie TY SAMA. To TY jesteś Śpiącą Królewną, ale i TY jesteś dzielnym, całuśnym rycerzem, który nawet po stu latach złego snu przeskakuje opleciony bluszczem zapomnienia mur i składa życiodajny pocałunek na Twoich ustach.

Bajka mówi o Tobie :-)

Jeśli uznasz, że już czas na spotkanie ze swoją cudowną kobiecą esencją, zapraszamy na warsztaty z archetypowego budzenia swojej Bogini!

Prowadzenie: Sherab-Ania Rodakowska

Trenerzy

Mistrzyni Archetypów. Absolwentka CMED - Caroline Myss Education Institute in Chicago.

Trener transformacji z archetypami, z unikalnym na skalę europejską doświadczeniem pracy z mistrzami ze Stanów Zjednoczonych, Bali i Kostaryki.

Praca z archetypami bazująca na pracach C. Junga, to jedna z dróg do zrozumienia siebie i sięgnięcia po optimum swojego potencjału. Metoda pozwala na uświadomienie sobie  powracająch blokad, pokonanie ich i zmianę myślenia i reagowania. Następuje głęboka, duchowa transformacja. Stara struktura odchodzi, zajmuje ją nowa organizacja osobowości, co Jung nazywa procesem indywiduacji.

Przejście procesu zrozumienia i identyfikacji swoich archetypów,  to odnalezienie kompasu w życiowej podróży po spełnienie i szczęście.

Sherab o zgłębianiu archetypów mówi: „To najbardziej fascynujący proces jaki przeżyłam w swoim życiu. Bogactwo, pełnię, niesamowitość, magię mojego życia odnalazłam dzięki pracy z moimi archetypami. Teraz cieszy mnie czas, kiedy dzielę się tym bogactwem z innymi.”

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.