Facebook YouTube

Duchowość dla piękna i urody

Rozwój świadomości estetycznej i photocoaching.

Uroda na wolności to poszukiwania autentycznej „Ja jestem”. Uwalnianie się od zewnętrznej presji poprzez rozwijanie świadomości swojej esencji, budowanie autostrady między umysłem i duszą.

Poszukiwanie i odnajdywanie siebie, to jeden z najpiękniejszych procesów jakie można przeżyć na Ziemi. Przestajemy czuć się ofiarą zdarzeń i losu. Odkrywamy swoją sprawczość, mija dezorientacja i tęsknota nie wiadomo za czym (w sumie wiadomo: za sobą samą J), powraca spokój, stabilność i apetyt na życie.
W medytacjach wielowymiarowych opatrujemy swoje kobiece zranienia i zdrowiejemy, a Światło, które towarzyszy przywracaniu harmonii duchowej dosłownie rozświetla naszą twarz tak samo jak drobinki brokatu! To widać i czuć. Cera młodnieje, znikają obrzęki, buzie promienieją.

Na tym warsztacie spotykamy również w medytacjach małą dziewczynkę, czyli samą siebie sprzed wielu lat. Jest to wzruszające spotkanie pełne miłości i troski.

Nareszcie :-)

Zapraszam na weekendowe spotkania w miastach i wyjątkowe edycje 6-dniowe w Siódmym lesie, połączone z oczyszczającym detoxem warzywno-owocowym

Na warsztatach z photocoachingiem metamorfozy dokumentuje fotograficznie Karolina Migurska.

Zapraszamy serdecznie!
Barbara Ravensdale
Karolina Migurska

Trenerzy

Założyciel, animator i koordynator w Holistycznej Akademii Energii Życia.

Nauczyciel duchowości hildegardiańskiej, trener Regeneracji Bio-fotonowej (regeneracja wewnętrznym Światłem), trener medytacji wielowymiarowych, Energy Coach.

Z wykształcenia semantyk (magisterum z pól semantycznych wyrazów, KUL); certyfikowany badacz duchowości hildegardiańskiej (Internationale Gesellschaft Hildegard von Bingen, Niemcy); gemmolog (dyplom Guildhall University of London), muzyk wiolonczelista.

Propagator rozwoju świadomości, odkrywca  holistycznego potencjału, poszukiwacz  duchowych i fizycznych źródeł energii dla długiego i szczęśliwego życia.

Twórca ośrodka holistycznej odnowy „Siódmy las” koło Kazimierza Dolnego, założyciel Instytutu Potencjału Wielowymiarowego i holistycznej platformy informacyjnej Happy Holistic.

Mistrzyni Fotografii Artystycznej, etnolog, autorka wielu pięknych portretów fotograficznych i klimatycznych zdjęć life-stylowych w takich czasopismach jak Weranda i Weranda Country. Bawi się stylizacją, pracowała przy sesjach w Elle i Urodzie.

 „Pragnę, by moje zdjęcia zachwycały i były pamiątką na całe życie. Fotografia jest tym, co kocham i uwielbiam tą miłością się dzielić, bo wiem, że wróci i będzie najpiękniejszą rzeczą jaką mogę otrzymać.”

W Holistycznej Karolina z entuzjazmem współtworzy sesje projektowe, wyszukuje cudne kadry, drzewa, pomosty, kolorowe kaczki... A w czasie warsztatów Jej czuły obiektyw rejestruje jak pięknieją twarze i rozświelają się w czasie pracy ze świadomością. Photocoaching w Holistycznej to właśnie domena Karoliny.

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.