Facebook YouTube

Warszataty Qigong, forma Promiennego Lotosu

Chińskie ćwiczenia Qi gong(czyt.: Czi kung) Promienny Lotos, to forma opracowana przez Mistrzynię Daisy Lee specjalnie dla kobiet. Są holistyczną metodą na profilaktykę zdrowotną, a także sposobem na poprawę zdrowia oraz umiejętność radzenia sobie ze stresami i emocjami. Stosowane techniki wzmacniają organizm, pomagają kobietom pielęgnować emocjonalną i fizyczną harmonię, wewnętrzną siłę, umiłowanie życia, troskę o siebie i innych.

Pani Daisy Lee jest jednym z głównych instruktorów organizacji „Gaiam” propagującej zdrowy i świadomy styl życia.

Nasza Mistrzyni Qigong, Kasia Ciołkowska jest uczennicą Daisy Lee i certyfikowaną przez panią Lee instruktorką Promiennego Lotosu.

Kasia o formie Promiennego Lotosu:

Piękne, płynne ruchy wykonywane w trakcie zajęć poprawiają postawę i relaksują. Styl Promiennego Lotosu łączy medyczny Qigong, automasaż i tybetańską terapię dźwiękiem. Ćwiczenia wzmacniają hormonalną gospodarkę kobiety. Wspierają leczenie cyst, włókniaków i uderzeń gorąca.

Ćwiczenia Radiant Lotus są oparte na wielowiekowej, holistycznej tradycji medycznej Chin i Tybetu. Pozwalają na zharmonizowanie przepływów energii w całym ciele. Cieszą się ogromnym powodzeniem w wielu krajach na świecie.

Zapraszamy po zdrowie z Qigong!

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.