Facebook YouTube

 

Projekt „Milion pocałunków” – Akademia Zdrowienia

 

Nasze warsztatowe propozycje w temacie zdrowienie z choroby nowotworowej to komplementarne metody wspierające leczenie konwencjonalne. Nie jesteśmy placówką medyczną, ale chcemy się podzielić wiedzą naszych trenerów na temat przyczyn powstawania chorób i w jaki sposób można próbować uruchomić mechanizmy autoregeneracji. W holiźmie każdy człowiek musi sam wziąć odpowiedzialność za swoją chorobę. Popracować nad rozwojem świadomości, dokonać weryfikacji dotychczasowego życia, zdecydować się na nowe wybory, pracowicie wdrażać nowe nawyki i nową postawę wobec siebie, innych, świata, kosmicznego porządku i Stwórcy.

W duchowej terapii św. Hildegardy, przyczyn choroby trzeba szukać w swoich wzorcach postępowania. Złe nawyki żywieniowe, niewłaściwe nastawienie, osłabiające myśli. Często nie rozumiemy, że swoją postawą torpedujemy mechanizmy autoregeneracji. Hildegarda jasno wskazuje, że większość chorób to efekt zaburzeń w duszy, która jest naszym centrum dowodzenia. Zmartwiona dusza wydziela mgłę, która ogranicza dopływ życiodajnej energii Viriditas. W jakiejś cześci naszego osobistego duchowego imperium gaśnie Światło. Nasze ciało, jako czuły radar wychwytuje to i po jakimś czasie reaguje. Zaciemnione miejsca w łańcuchach DNA tracą witalność, zaczynają słabnąć.

Udowodnili to niemieccy bio-fizycy z zespołu Fritz-Albert Popp’a.

Jak to zmienić?

Oczywiście rozwojem świadomości. Najpierw zrozumieć w jaki sposób występujemy przeciwko pragnieniom duszy, zechcieć zmiany i postawić na synergię z duszą, czyli na harmonię z samym sobą.

Do tego wzmacniająca, oczyszczająca dieta i pielęgnowanie kontaktu ze swoją duszą, która jest wrotami na potężny porządek kosmicznego uniwersum.

Proponujemy również aktywną pracę nad doenergetyzowaniem organizmu chińskimi ćwiczeniami Qigong, formą „Promiennego lotosu”, dopuszczoną w USA jako koplementarna metoda zdrowienia z choroby nowotworowej.

Różne podejścia, bo i duchowość hildegardiańska, i makrobiotyka, chiński Qigong, i jungowskie archetypy, ale wszystkie zdumiewająco zgodne i to jest piękne w kompleksowych systemach Niebo-Ziemia. Chorobę przyjmujemy jako wymagającego nauczyciela, który ma nam coś do powiedzenia o nas samych...

 

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.