Facebook YouTube
 • Asia Danielewska
  • Asia Danielewska
  Zgodnie z umową przesyłam swoje podsumowanie pobytu w Siódmym Lesie.

  Moja ciemność od dawna dawała mi znać, że dobrze byłby się jej przyjrzeć. Ciągnęło mnie do niej, lecz przeraźliwie się jej bałam. Dlatego szłam na palcach, małymi kroczkami. Za każdym razem, gdy byłam już blisko, robiłam w tył zwrot i skulona, by nikt mnie nie zauważył, ruszałam w przeciwnym kierunku. I tak wciąż i wciąż od nowa.

  Tutaj było inaczej. Tutaj nauczyłam się nowej metody - z rozpędu. Tym razem wzięłam rozbieg i skoczyłam w ciemność. Nie pochłonęła mnie i nie zostałam tam na zawsze. Przeleciałam przez nią rozglądając się dookoła. Nie umarłam . Jestem. Zapamiętam jak to się robi.

  Dziękuję,
 • Anna
  • Anna
  Miałam wielką radość uczestniczyć w warsztacie "Serce nie sługa", prowadzonym przez Lidkę w Konstancinie. Piękne spotkanie kilku pięknych wrażliwych serc. Dla mnie ciekawe i inspirujące spotkanie. Chyba jedyna medytacja, którą kontynuuję po warsztacie. Dlatego jestem przekonana, że warto w tym warsztacie wziąć udział. Serdecznie polecam!
 • Grażyna Chojnowska
  • Grażyna Chojnowska
  Wielowymiarowy Warsztat, wielokilometrowa podróż, wieloemocjonalne przeżycia w Siódmym Lesie-Siódmym Niebie. Od lutego 2015 roku oczekiwałam na to spotkanie, w kwietniu wiedziałam z kim i gdzie. Majowy Warsztat to uczciwe, delikatne choć stanowcze otwieranie przez pełną miłości Barbarę -Szefa Stref drzwi do nas samych. To piękne, czasem trudne i bolesne lub zabawne przechodzenie przez Światy. Basia swoim miękkim jak dźwięk wiolonczeli głosem, prowadziła nas indywidualnie i grupowo. Niesamowite przeżycia!!! Dawałyśmy i brałyśmy wszechogarniającą MIŁOŚĆ i ŚWIATŁO! Rozkwitały światy w nas i my w realu stawałyśmy się piękniejsze, mocniejsze. Moja Dusza cieszyła się bardzo, malowała, pisała, tańczyła z zachwytu. Upłynęło już parę miesięcy od czasu siedmioleśnego, ale pamięć wielowymiarowych, wielobarwnych przeżyć nadal jaśnieje w każdej mojej komórce. Zdrowe jedzenie, przyjazne wnętrza ośrodka i jego miętowe otoczenie pozwoliły wtopić się w Naturę i być Naturą. Być sobą zgodnie z projektem Duszy. Bardzo dziękuję za to święto, które przeżyłam w trakcie Wielowymiarowego Spotkania. Ukłon do ziemi.
 • Ela Ostanek
  • Ela Ostanek
  Na warsztaty medytacji trafiłam do Siódmego Lasu rok temu. Prowadzącą była Basia, osoba której dałam prowadzić się po wielowymiarach z pełnym zaufaniem. Nie macie pojęcia jak barwne są to światy, naprawdę cudownie jest ich doświadczać. Basiu dziękuje Ci, otworzyłaś przede mną inne światy, inne bramy świadomości (już nie boję się duchów :) Dodatkowo sceneria Siódmego Lasu jak i wszyscy uczestnicy dopełniają wyniesione z pobytu przeżycia. Byłam też na warsztatach organizowanych w Warszawie. Warsztaty uroda na wolności i medytacja serca prowadzonych przez Lidkę, piękną i przemiłą dziewczynę. Warsztaty z medytacji mają odbywać się raz czy dwa w miesiącu. Fajnie, blisko, więc na pewno będę korzystała z tej możliwości.
 • Anna Pruszyńska
  • Anna Pruszyńska
  W świecie, w którym panuje pośpiech, chaos i niezrozumienie…
  W codziennym życiu, w troskach, obawach, lękach i pogoni nie wiadomo za czym…
  Nagle nastąpiło zatrzymanie i wyciszenie. Okazało się, że można inaczej, że mogę doświadczyć harmonii, radości, spokoju i pełnej akceptacji siebie. W medytacji wielowymiarowej, podczas głębokiej pracy z duszą, dzięki Basi Ravensdale potrafię dotrzeć do najpotężniejszego potencjału swojego istnienia, dotknąć siebie, zmienić swoje życie i pójść dalej do przodu. Tego nie da się opowiedzieć czy opisać, to trzeba przeżyć i przede wszystkim poczuć.
  Posłuchaj głosu swojego serca.
 • Beata Kozera
  • Beata Kozera
  bardzo wyjątkowe warsztaty, i też Basia prowadząca bardzo wyjątkowa. Pierwszy warsztat był tak intensywny, że postawiłam wiele pytań i to na długi czas. Z upływem czasu i kolejnych wielowymiarowych spotkań, a raczej podróży. zrozumiałam jak pomaga mi wejść dale,j tam gdzie już sama nie mogłam choć próbowałam ,Basiu masz dar. Dzięki za to :)
 • Małgorzata
  • Małgorzata
  Witam serdecznie! Byłam pierwszy raz na medytacjach że św. Hildegardą w siódmym lesie. Urzekła mnie atmosfera jaką wprowadziła Basia.Tereny wokół są niemal dziewicze..Panie które górowały robiły to z ogromną pasją. Polecał to miejsce każdemu kto chce dobrze odpocząć. Pozdrawiam MAŁCOSIA
 • Halina Kolasińska Ściepko
  • Halina Kolasińska Ściepko
  Byłam juz cztery razy na warsztatach w Siódmym Lesie i za każdym razem były one wyjątkowe. Osoby prowadzące jak i sami warsztatowicze tworzyli niepowtarzalną wzajemną więż, unikalną atmosferę, co powodowało chęć otwarcia się na zewnątrz. Basia Ravensdale ma w sobie wyjątkową moc i charyzmę, potrafi uczestnikowi warsztatów ukazać jego własną moc i szczególne właściwości. Przyroda i zabudowa Siódmego Lasu sprawia wrażenie że czujesz się "na końcu świata", spokojnie i bezpiecznie. Idealne warunki do poznawania samego siebie.
 • Sylwia Kowalska
  • Sylwia Kowalska
  Dzięki Basi Ravensdale poznałam czym są wielowymiary i miałam szczęście w nich się znaleźć. Basia ma niesamowita umiejętność prowadzenia medytacji i wizualizacji. Posiada wiedzę płynącą nie tylko z umysłu ale mądrość płynącą z serca. A do tego cudowne miejsce jakim jest Siódmy Las. Poszukujesz siebie, chcesz iść dalej, potrzebujesz wsparcia na swojej drodze ? Wybierz warsztat dla siebie, bo warto!
 • Anna Jabłonowska
  • Anna Jabłonowska
  Siódmy Las i Basia. Byłam w Siódmym Lesie kilkakrotnie. Urokliwe miejsce pośród łąk, pól, lasów pachnące ziołami i kwiatami. W maju 2015 roku poczułam się źle fizycznie. Nawarstwiający się stres spowodował objawy chorobowe. Zadzwoniłam do Basi i zapisałam się na jej warsztaty uzdrawiające. Nazywam je uzdrawiającymi ponieważ rzeczywiście prowadzą do uleczenia na poziomie duchowym, mentalnym i fizycznym. Z zawodu jestem psychologiem rozwoju prowadzę warsztaty dla kobiet, firm, rodziców itd. znam wiele technik relaksacyjnych, odstresowujących. Jednak żadna z poznanych technik nie może się równać, z tym co poczułam podczas ćwiczeń prowadzonych przez Basię. Ciało fizyczne wróciło do normy, umysł złagodniał, a duch się radował każdą chwilą spędzoną na warsztatach. Minęło pół roku od tego momentu, a ja czuję się wspaniale. Polecam Basię i Siódmy Las.
 • Joanna
  • Joanna
  Moja przygoda z Basią trwa od wielu lat nie dlatego, że jesteśmy siostrami stryjecznymi, ale dlatego że Barbara jest osobą niezwykłą: bardzo kreatywną, inspirującą, pobudzającą do rozwoju. To osoba pełna życia, świetny trener, terapeuta i przewodnik. W kontakcie z Basią niemożliwa jest stagnacja i ucieczka w beznadzieję. Wiele razy uciekałam od siebie na zewnątrz, szukając życia w iluzjach, szukając rozwiązań poza mną samą.... Basia cierpliwie wiele dni powtarzała mi, że mam w sobie wszystko przez co mogę żyć, działać, że odpowiedź jest w mym wnętrzu.. Jestem osobą wierzącą i niby wszystko to wiem, że szczęście jest w nas, ale kontakt z osobą, która tak szybko demaskuje iluzje, w które człowiek mimowolnie wchodzi, jest ożywczym doświadczeniem! Barbara jest wspaniałym przewodnikiem prowadzącym do spotkania ze sobą i z własnym potencjałem. Przekonałam się o tym bardzo mocno, kiedy byłam w dużym kryzysie. Dzięki metodzie, którą Barbara wobec mnie zastosowała ( przez telefon!), bardzo szybko znalazłam się w wewnętrznym ogrodzie pełnym wspaniałości z kaskadami wodospadów i kwitnącą roślinnością i poczułam swoją prawdziwą wartość :) To później spektakularnie przełożyło się na poprawę jakości mego życia. Znalazłam w sobie odwagę by zmienić pracę i poprawić swoją sytuację finansową. Po spotkaniu z Basią, życie człowieka już nigdy nie będzie takie samo!
 • Monika Rydzewska-Książak
  • Monika Rydzewska-Książak
  Do Basi, do Siódmego Lasu wracam myślami często. Tam uwierzyłam , że światło i szczęście są we mnie. Basia uświadomiła mi, że mogę wszystko czego zapragnę, a wszystko czego dokonałam i co osiągnęłam , ma ogromna wartość, że mogę czerpać z nieograniczonego bogactwa w zależności od swoich potrzeb. Obcowanie z Nią a nawet przebywanie w Jej pobliżu jest jak ładowanie akumulatora- ma się coraz większa moc! Jestem szczęśliwa, że Basia stanęła na mojej drodze.

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.