Facebook YouTube

 

Projekt „Uroda na wolności”

Z wielką miłością - dla Matyldy i Halinki


W naszej kulturze króluje sztuczny podział na duszę i ciało, jako dwie przeciwstawne jakości, którym często nie po drodze razem. Czy myśląc o urodzie ciała przychodzi nam w ogóle do głowy rola duszy w pielęgnacji zmarszczek, cieni pod oczami, czy kolorytu twarzy? Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że wewnętrzna spójność, harmonia i rozwój świadomości to najlepszy kosmetyk na planecie Ziemia!

Z dumą przedstawiam projekt, który przyniósł mi już wiele radości, bo prace nad jego przygotowaniem były świetną zabawą! Sesje zdjęciowe, malowanie intuicyjne, masaże, medytacje, spotkanie z archetypem swojej Bogini... Słowem same przyjemności :-)

„Uroda na wolności” to cykl warsztatów o naturalnych sposobach pielęgnowania urody i upiększających możliwościach naszej świadomości. Z ważnym przekazem: „Pokochaj siebie taką jaka jesteś, nie ulegaj presji otoczenia, odnajdź wewnętrzną moc”.
A dlaczego „Uroda na wolności”? „Uroda” - wiadomo, wspaniałe poczucie własnej wartości, a „na wolności”, bo nieskrępowane ani zewnętrznym, ani wewnętrznym krytykiem.

Autorką tego pomysłu jest Lidka Kuna, nasza Mistrzyni Refleksologii. To Jej przemyślenia i obserwacje były inspiracją do realizacji projektu. Od razu uznałam go za fantastyczny. Która z nas nie pragnie być urodziwą, czuć się wspaniale i wyglądać pięknie?J
Ale którędy po tę urodziwą synergię duszy i ciała??

Wspólnie z Lidką wykreowałyśmy myśli przewodnie projektu: budowanie stabilnego kontaktu ze swoją duszą, praca nad poczuciem wartości, świadomość swoich pragnień i zielone światło dla nich, pielęgancja naturalnymi kosmetykami no i oczywiście wspaniałe możliwości refleksologii, która harmonizuje przepływy naszej energii.

Do projektu zaprosiłyśmy Karolinę Migurską, artystkę fotografika, która po pierwsze chciała J, a po drugie wspaniale fotografuje panie i dziewczęta. Karolina i jej czuły obiektyw okazały się bezcenne!  Dokumentowanie warsztatowych zmian, zdjęcia rozświetlonych buź, artystyczny dialog z wewnętrzną radością i mocą uznałyśmy z Lidką za wspaniałe. Karolina stała się ważną częścią prawie wszystkich  warsztatów „Urody na wolności”. Dzięki Karolina za Twój entuzjazm, zaangażowanie i kreatywność!
A ponieważ cały przekaz kamapanii, czyli „Jesteś wspaniała, dokładnie taka, jaka jesteś” dobrze wpisuje się w wartości, które chciałybyśmy z Lidką przekazać naszym wspaniałym córkom, Halince i Matyldzie, to ucieszył nas fakt, że obie dziewczynki przyjęły zaproszenie do sesji zdjęciowej inaugurującej projekt.

Jak na holistyczną formację przystało, ważną częścią projektu stały się warsztaty twórczej ekspresji, bo nic tak nie dodaje urody jak szczery dialog ze swoim sercem i duszą. Malowanie intuicyjne pozwala wspaniale się usłyszeć i rozświetlić od środka. Odkryć swoje piękno TOTALNE.

Zapraszam na urodowe warsztaty wszystkie Panie i Dziewczęta, które pragną oprzeć się o siebie, wzmocnić, docenić się, pokochać, spojrzeć na siebie przyjaznym okiem i rozkoszować się stanem „Jestem sobą i czuję się świetnie”.

Lidka i Karolina, dziękuję za inspirację i wspaniałą twórczą energię „Urody na wolności”:-)

 

Świadomość dla piękna

Spójrz z troską i miłością w lustro :-)

Zajęcia otwierające projekt „Uroda na wolności”, rozwijające świadomość, iż prawdziwe piękno i młodość płyną z naszego zdrowego i wolnego wnętrza. Dbanie o zdrowie, emocje oraz rozwój duchowy to dbanie o młodość i urodę w sposób holistyczny. A takie podejście sprzyja przekierowaniu niewygodnej presji z zewnątrz na wewnętrzną wolność, niezależność, moc i autoregenerację. Przybywaj moja Urodo na wolności!

Totalnie piękna ja.
Portret wielowymiarowy.

Fuzja photocoachingu i malowania intuicyjnego. Synergia wizualnego piękna i piękna wewnętrznego, czyli portret Twojego piękna totalnego. Do powieszenia w domu na właściwym miejscu, żeby Ci przypominał o Tobie samej, dodawał mocy i napełniał dumą. Niech działa.
 

Mój archetyp Bogini

Każda kobieta ma swój własny, osobisty, przepięknie kobiecy archetyp Bogini w głębi siebie. Mógł on ulec przykurzeniu, mógł zostać zasypany przez traumy i trudne wydarzenia, ale jest i czeka na przebudzenie, jak bajkowa Śpiąca Królewna. Ten warsztat to pocałunek pięknego rycerza dla każdej niepewnej swojej kobiecości Królewny.
 

Duchowość dla piękna i urody

Rozwój świadomości i medytacje wielowymiarowe dla harmonii ciała i duszy; pełne miłości spotkanie z wewnętrznym dzieckiem; miłość, opieka i czułość dla siebie; rozświetlenie od środka (plus opcjonalnie photocoaching). Każdego dnia więcej Światła, Miłości i Radości w twarzy, oczach, uśmiechu i samopoczuciu :-)
 
 


 

Makrobiotyka dla urody

Zadaniem diet oczyszczających jest pomoc w pozbyciu się złogów i toksyn zalegających w komórkach organizmu. Przez te toksyny szarzejemy, puchniemy, czujemy się ociężali i pozbawieni energii.
Właściwa dieta oczyści nasze komórki, przywróci energię, witalność, znikną obrzęki, powróci zdrowy koloryt skóry, cera wygładzi się, a cellulit zniknie!
 
 
 
 
 

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.