Facebook YouTube

Mistrzyni Archetypów. Absolwentka CMED - Caroline Myss Education Institute in Chicago.

Trener transformacji z archetypami, z unikalnym na skalę europejską doświadczeniem pracy z mistrzami ze Stanów Zjednoczonych, Bali i Kostaryki.

Praca z archetypami bazująca na pracach C. Junga, to jedna z dróg do zrozumienia siebie i sięgnięcia po optimum swojego potencjału. Metoda pozwala na uświadomienie sobie  powracająch blokad, pokonanie ich i zmianę myślenia i reagowania. Następuje głęboka, duchowa transformacja. Stara struktura odchodzi, zajmuje ją nowa organizacja osobowości, co Jung nazywa procesem indywiduacji.

Przejście procesu zrozumienia i identyfikacji swoich archetypów,  to odnalezienie kompasu w życiowej podróży po spełnienie i szczęście.

Sherab o zgłębianiu archetypów mówi: „To najbardziej fascynujący proces jaki przeżyłam w swoim życiu. Bogactwo, pełnię, niesamowitość, magię mojego życia odnalazłam dzięki pracy z moimi archetypami. Teraz cieszy mnie czas, kiedy dzielę się tym bogactwem z innymi.”

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.