Facebook YouTube

Psychoterapeutka i trenerka rozwoju osobistego, Mistrzyni Opieki nad Wewnętrznym Dzieckiem. Ukończyła studia Psychoterapii i doradztwa osobistego w instytucie Psychoterapii CCPE w Londynie – akredytowane przez BACP i UKCP (http://www.ccpe.org.uk/dippsych.html). Trenerka metody Mindfulness.

 Pracowała miedzy innymi w domu opieki społecznej „Ubmbrella” z ludźmi z zaburzeniami psychicznymi, w charytatywnym ośrodku terapii „The Caravan” , w „Women’s Trust” udzielając wsparcia kobietom dotkniętym przemocą oraz w „FreshStart Psychoterapy” oferując doradztwo i psychoterapię dla lokalnej społeczności. Obecnie prowadzi psychoterapię indywidualną a także warsztaty grupowe rozwoju osobistego i kreatywności. Współpracuje z Polish Psychologists’ Association oraz Akademią Kobiety w Londynie a także prowadzi zajęcia z Mindfulness w urzędzie miasta Londyn.

Julita jest osobą kreatywną, lubi samotne podróże w dalekie regiony świata. Pasjonuje się medytacją, yogą oraz terapią tańcem i ruchem – metodą 5 Rytmów. Pasje te wnosi do pracy terapeutycznej, włączając elementy kreatywnej ekspresji, medytacji, pracy z ciałem i oddechem oraz wizualizacji. Wiedzy i umiejętności medytacyjnych nabyła w Londynie, Hiszpanii i Bali. Specjalnością Julity są warsztaty o tematyce „Wewnętrznego Dziecka” gdzie skupia się na odnalezieniu źródła radości, spontaniczności i kreatywności.

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.