Facebook YouTube

Doradca biznesowy, coach i mentor. Pomaga odkryć własne pasje i mocne strony oraz rozwinąć własny biznes. Przedsiębiorcom doradza w rozwoju przedsięwzięcia. Stosuje nowoczesne i sprawdzone narzędzia, m.in. takie jak praca z modelem biznesowym, badanie i sprawdzanie potrzeb klientów, definiowanie usług, budowę marki własnej i firmy, naukę networkingu.

Pomaga z porażek wyciągać wnioski do dalszego działania i rozwoju. Od 5 lat jest mentorem dla startupów i od 10 pracuje w korporacjach jako Interim Manager, prowadzi również własny biznes.

Kilkanaście lat pracowała w międzynarodowej korporacji, potem jako interim Manager w korporacjach o różnym profilu, na wyższych stanowiskach kierowniczych, zawsze zarządzając strategicznymi projektami. Pozwoliło to na zdobycie wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu w złożonych strukturach, co przekłada się na pełne spojrzenie na „mały” biznes.

W pracy z klientem stawia na skuteczność, nastawienie na cel oraz planowanie i realizację działań oraz wspiera w utrzymaniu determinacji przy realizacji własnego pomysłu biznesowego i dowolnego przedsięwzięcia, zawsze z duszą, pasją i w zgodzie ze sobą.

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.