Facebook YouTube

Serdecznie zapraszam na sesje indywidualne i pracę w Technologii Wielowymiarowej:

Technologia Wielowymiarowa to terapeutyczna metoda, która sięga po potencjał pracy z wyższymi stanami świadomości, czyli z duszą. A ponieważ dusza to nasze centrum zarządzania, dlatego transformacja na poziomie duchowym przekłada się natychmiast na pozytywne zmiany w codziennym życiu.

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jakim bogactwem jest wieczysta świadomość, nasze duchowe IQ, czyli ciało świetliste. Wychowani w kartezjańskim paradygmacie nie dowierzamy w istnienie wyższych światów. Pogoń za długim i szczęśliwym życiem kojarzymy z materialnym poczuciem bezpieczeństwa nie rozumiejąc, że to komfort i zadowolenie duszy decydują o szczęściu i zdrowiu.

Nasze „długo i szczęśliwie”zależy od świadomej współpracy z duszą i jej pragnieniami. Dialog z duszą to podstawa dobrostanu i dobrobytu.

Dusza to Twój najpotężniejszym sojusznik w wymagającym i zapędzonym świecie planety Ziemia. I wcale nie chodzi o jakieś wielkie duchowe uniesienia, ale o wszystkie praktyczne, małe i większe sprawy, które składają się na udane życie. Ochota na wstanie z łóżka każdego dnia. Praca, która cieszy, a nie drenuje. Grono przyjaciół do miłego spędzania czasu. Stabliny portfel. Troska o siebie. Bliskość z ukochaną osobą. Rodzina. Dobre zdrowie.

Dusza potrafi się fenomenalnie o nas zatroszczyć i pod względem skuteczności nie ma sobie równych! Przyjrzyjmy się co potrafi:

Po pierwsze dusza to JA, a nie rozliczający mnie, zewnętrzny obserwator bez poczucia humoru. W naszej kulturze utarło się myślenie, że to „ja” mam służyć duszy, według różnych wysokich standardów, z którymi większość ludzi ma poważne kłopoty. Dusza to nie zgorzkniała ciocia czyhająca na moje potknięcia. To moje ponadziemskie IQ, super inteligentna część mnie, z którą mój fizyczny mózg nie ma się co mierzyć. Dusza to mój łącznik z potężnym, duchowym uniwersum, ze światem pełnym innych istot, możliwości, technologii, wiedzy i umiejętności. Dusza to nasze wrota na kosmiczne możliwości ... nas samych!

 

Skąd to wiem?

Wiem to wszystko z setek relacji, których byłam świadkiem podczas pracy z ludźmi na warsztatach Technologii Wielowymiarowej.  Technologia wielowymiarowa to moja autorska metoda rozwoju świadomości, szczególny charyzmat, ale i konkretne  know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości. Technologia Wielowymiarowa to wjechanie wewnętrzną windą w zaświaty, w naszą wieczystą świadomość, duchowy dom naszej duszy.

 

Jak TAM jest?

Korzystając z Technologii Wielowymiarowej można na własne oczy „zobaczyć” rajskie krajobrazy, dotknąć szmaragdowych traw w wyższych wymiarach, zstąpić do mrocznych podziemi w celu oczyszczenia się z ciężkich wibracji. Wejść w kosmiczną hiperprzestrzeń, spotkać się oko w oko ze swoim świetlistym przewodnikiem, dotknąć dłoni swojego Anioła. Zobaczyć siebie jako świetlistą istotę, którą jest każdy z nas!

Metoda ta pozwala przejść w świadomość wieczystą bez przerwania kontaktu z codzienną świadomością i bez rodzielania się z swoim ciałem fizycznym. Bez hipnozy, po prostu w dużej uważności i skupieniu, w pełnym zarządzaniu sobą.

Światy wyższych wymiarów można oglądać korzystając ze swoich świetlistych zmysłów, działających tak samo i paralelnie do ziemskiego wzroku, słuchu, smaku, powonienia i dotyku. W wielowymiarach wszystko doskonale widać, słychać i czuć.

W Technologii Wielowymiarowej można kontaktować się z aniołami i ze swoimi świetlistymi przewodnikami, których się widzi, rozmawia z nimi, słyszy i z których można prosić o radę.

Najwspanialszym fenomenem dostępnym w Wielowymiarach dzięki Technologii Wielowymiarowej jest bezpośredni kontakt z promienistą energią życia, świetnie opisaną przez Hildegardę z Bingen. Hildegarda nazywała ją Viriditas, energią życia która animuje wszystko w kosmosie i na Ziemi.

Spotkanie z promienistą  energią to  dosłownie spa dla ciała i duszy, klinika światła. Viriditas wypełnia w czasie spotkania każdą komórkę ciała, wibruje i doświetla nasze łańcuchy DNA. Doświetlone DNA regeneruje się, zdrowieje ciało i nasza kondycja psychiczna, duchowa i emocjonalna. Energię Viriditas widać i czuć.

 

Co konkretnie można rozwiązać korzystając z Technologii Wielowymiarowej?

Właściwie wszystko, czym jesteśmy gotowi się zająć. W wyższych wymiarach można dosłownie zaczerpnąć wibracji każdego stanu: obfitości, szczęścia, poczucia bezpieczeństwa, asertywności i emanując tym w 3D zmienić swoje życie.  Skutecznie usunąć blokady, pójść do przodu w życiu. Bezcenne są bezpośrednie spotkania ze swoimi świetlistymi przewodnikami.

Praca w Technologii Wielowymiarowej regeneruje zniszczoną energię i podwyższa wibracje.

Jestem semantykiem (magisterum z pól semantycznych wyrazów, Katolicki Uniwersytet Lubelski); certyfikowanym badaczem duchowości hildegardiańskiej (Internationale Gesellschaft Hildegard von Bingen, Niemcy); i gemmologiem (dyplom Guildhall University of London).

To są moje ziemskie dyplomy. A Technologia Wielowymiarowa jest efektem pracy z charyzmą otwierania portalu do wyższych stanów świadomości i kilkuletnim doświadczeniem pracy z Wielowymiarami.

Technologia Wielowymiarowa to jedna z najskuteczniejszych metod terapeutycznych, łączy pracę nad regeneracją energii, podwyższaniem wibracji i  z konsekwentną pracą nad rozwojem świadomości.

Poznaj spektakularne możliwości  swojej duszy!

 

Zapraszam serdecznie!

Barbara Ravensdale
tel. 661 334 133,
e mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania holistycznego bloga.

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.